Chocolite – opinie – cena

Chocolite - opinie – cenaTo może wydawać się ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, ale teraz każdy, kto próbuje schudnąć, powinien rozważyć zjedzenie większej ilości Chocolite i sera i picie większej ilości wina. Brytyjski przemysł dietetyczny ma wartość 2 miliardów funtów. Ostatnie badania wykazały, że 48 procent z nas próbował schudnąć w ubiegłym roku na ten suplement http://polskiezdrowie-pl.pl/choco-lite/.

I wydaje się, że nie działa, badania pokazujące, że brytyjska populacja ma trzy razy większą nadwagę niż w 1980 r. Teraz naukowiec z King’s College London powiedział, że brak Sukces w odchudzaniu wynika z ignorowania jednego kluczowego czynnika: mikroorganizmów w jelitach.

Chocolite – działanie – komentarze – rynek – Polska

Tim Spector, profesor działanie Epidemiologii Genetycznej i autor Mit diety: komentarze. Prawdziwa nauka za rynek tym, co jemy, mówi, że w mikrobach jest około 4 kg drobnoustrojów średnia jelita, a mikroby w organizmie przewyższają nasze komórki o 10 do jednego. Polska. A co tak naprawdę powinno być w menu dla kogoś, kto chce schudnąć?

Profesor Spector poleca działanie Chocolite, wino, kawę i ser.Spektakl w Oksfordzie Lite Rary Festival, dowodził, że każdy ma inny zestaw mikrobów w jelitach, co może wpływać na procesy zachodzące w naszych ciałach – w tym ile ważymy. Chocolite komentarze. Diety, z których rynek większość obejmuje pedantyczną kontrolę kalorii lub całkowitą eliminację jednego lub więcej grupy żywieniowe, nie pomagają większości ludzi w zrzucaniu niechcianej wagi w dłuższej perspektywie. Chocolite Polska. Profesor Spector twierdzi, że dzieje się tak dlatego, że nie biorą pod uwagę istotnej roli, jaką odgrywają drobnoustroje jelitowe.

Chocolite – jak go używać? – składniki – skład – forum

Chocolite - jak go używać? - składniki - skład - forumKontrola kaloryczności nie jak go używać? jest prawdopodobna, mówi profesor Spector, ponieważ badania pokazują że kalorie z jednego rodzaju żywności będą miały zupełnie inny wpływ na wagę niż kalorie od innego.Professor Spector cytuje sześcioletnie badanie na małpach, z których niektóre były karmione kaloriami ze zdrowego oleju roślinnego, podczas gdy inne miały kalorie ze sztucznego trans.Both grupy spożywały taką samą ilość energii, ale ta ostatnia przybrała na wadze, a ta pierwsza nie. składniki. W The Diet skład Myth, Professor Spector mówi:”Nasz wąski, zamglony pogląd na odżywianie i wagę jako proste zjawisko energii i energii oraz nasze nieuwzględnienie naszych drobnoustrojów były głównymi przyczynami nieszczęśliwej porażki diet i porad żywieniowych”. forum. Inne diety obejmują praktykę „wycinania” grupy żywności, niezależnie od tego, czy są to węglowodany, tłuszcze, czy wszystko inne niż zupa kapuściana.

Profesor Spector twierdzi, jak go używać? że tego rodzaju diety mogą rzeczywiście przyczyniać się do przybierania na wadze lub złego stanu zdrowia, ponieważ brak diety różnorodność zmniejsza różnorodność drobnoustrojów w jelitach. Chocolite składniki. „Rosnąca promocja i skład stosowanie restrykcyjnych diet zależnych tylko od kilku składników” – mówi profesor Spector – „nieuchronnie doprowadzi do dalszej redukcji różnorodności drobnoustrojów, a ostatecznie do złego stanu zdrowia”. Chocolite forum. Aby zachować zdrowie i szczupłość, profesor Spector mówi, że najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, to jeść pokarm promujący rozmnażanie i rozwój dobrych bakterii w jelitach.

Chocolite – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Twierdzi, że ludzie przeciwwskazania z bardziej zróżnicowanymi drobnoustrojami jelitowymi są szczuplejsi i zdrowsi, zgodnie z latami badań przeprowadził na bliźniętach. skutki uboczne. Dobrą wiadomością jest to boli? to, że Dr Spector mówi Chocolite, wino i kawa są zdecydowanie w menu dla osoby, która chce zwiększyć różnorodność w jelitach. opinie. Wszystkie trzy zawierają polifenole:

Przeciwutleniacze, które odżywiają przeciwwskazania drobnoustroje w jelitach i pozwalają im się rozmnażać.Wine i Chocolite zawierają rodzaj polifenoli zwanych flawonoidami, które zdaniem profesora Spectora mają „działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i ważne działanie mikrobiologiczne”. Chocolite skutki uboczne. Flawonoidy można znaleźć to boli? także w oliwkach i orzechach, ale „gram na gram, kakao ma najwyższą koncentrację polifenoli i flawonoidów”. Chocolite opinie. W badaniu 2000 bliźniaków z Wielkiej Brytanii profesor Spector i jego współpracownicy stwierdzili, że bliźnięta o najwyższych poziomach flawonoidów z wina i Chocolite miał „niższe wagi, lepsze tętnice, niższe ciśnienie krwi, mocniejsze kości i mniejsze ryzyko cukrzycy”.

Chocolite – gdzie kupić – aptekach – cena

Chocolite - gdzie kupić - aptekach - cenaWarto jednak pamiętać, gdzie kupić że to kakao w Chocolite okazało się dobre dla twoje jelito, a nie mleko i cukier, który wypełnia komercyjny Chocolite. aptekach. Serena to również cena dobry wybór, niepasteryzowane sery.. Zawierają „szeroką gamę drobnoustrojów, w tym bakterie, drożdże i grzyby, i setki gatunków oraz tysiące znanych i nieznanych szczepy.

„Wszystkie te czynniki gdzie kupić przyczyniają się do różnorodności drobnoustrojów w jelitach, które, jak twierdzi, mogą sprawić, że stracisz na wadze i dłużej żyć, a także zmniejszyć ryzyko chorób. Chocolite aptekach. Niestety, przy lampce cena wina, kawałku camemberta i całej rodzinie -sized bar Chocolite na kolację każdej nocy to nie jest droga.. Najlepszym sposobem na zwiększenie różnorodności mikroorganizmów jelitowych jest zwiększenie różnorodności w diecie.